فروش سیم و کابل

  • فروش سیم و کابل
  • کابل یونیکام
  • فروش کابل یونیکام
شرکت صنعتی الکتریک خراسان

    به بخش مقالات فروش سیم و کابل خوش آمدید

در این قسمت به معرفی شرکت صنعتی الکتریک خراسان میپردازیرم.
شرکت صنعتی الکتریک آغازگر شیوه ای نو در بحث سیم و کابل بود.
بی تردید محصولات تولیدی شرکت صنعتی الکتریک خراسان به عنوان یکی از با کیفیت ترین محصولات سیم و کابل در بازار شناخته شده است..

 

تاریخچه ی شرکت صنعتی الکتریک خراسان (افشارنژاد)

تاریخچه ی ساخت سیم و کابل در دنیا به سال 1880 میلادی برمیگردد.اما اولین کارخانه ی برق در ایران در سال 1283 شمسی در تهران تاسیس شد..

بعد از جنگ جهانی دوم ، پایه گذار شرکت صنعتی الکتزیک خراسان یعنی مرحوم علی افشارنژاد که توزیع کننده لوازم برقی در لاله زار و در ارگ مشهد بود ، تولید اولین سیم های برق قیراندود را در مشهد به مرحله اجرا گذاشتند و بعدها این شرکت در سال 1346 تاسیس شده و هم اکنون با حدود 450 نفر پرسنل و ظرفیتی بالغ بر 30000 تن سالانه ، با استقرار سه کارخانه در مشهد درحال فعالیت تولیدی می باشد.
در بدو تاسیس، شرکت صنعتی الکتریک خراسان با یک خط تولید ایتالیایی،سیم های تابیده مسی را با گرانول پی وی سی که از کشور ژاپن وارد مینمود،روکش میکرد و چند سال بعد این فعالیت توسعه داده شد و تحت نظارت و ادامه همکاری با ژاپن،تکنولوژی تولید کابل دریافت گردبد و به مرحله اجرا گذاشته شد.

مفتخریم که شرکت صنعتی الکتریک خراسان افشارنژاد با گذشت نزدیک به نیم قرن فعالیت یکی از بهترین ها در تولید سیم و کابل کشور می باشد و کیفیت عالی و سلامت تولید سرلوحه کار ما در همه این سالها بوده است.

شرکت صنعتی الکتریک خراسان

تنوع تولیدات این شرکت در بیش از 300 قلم کالا بوده و با توجه به قدمت فعالیت ، طراحی انواع کابل های مورد نیاز صنایع و پروژه های مختلف تخصص ماست.کارخانه های جدید این شرکت در شهرک صنعتی فناوری های برتر و شهرک کاویان دیدنی و از تجهیزات پیشرفته برای تولید انواع سیم و کابل برخردار است.

اکنون شرکت صنعتی الکتریک خراسان به عنوان یکی از بهترین و با کیفیت ترین کارخانجات تولید سیم و کابل در کشور فعالیت میکند و با تنوع بسیار در سبد تولید کالایی،همیشه به عنوان یکی از مطرح ترین کارخانجات سیم و کابل در کشور بوده است.
و در پایان به برخی از استانداردهای این شرکت میپردازیم:
1.این شرکت به عنوان یکی از اولین دریافت کنندگان استاندارد ایران (ISIRI) بوده است.
2.اولین دریافت کننده استاندارد KEMA از کشور هلند.
3.موفق به اخذ استاندارد VDE آلمان.
4.موفق به اخذ استاندارد BS انگلستان.
5.موفق به اخذ استاندادر IEC اروپا.
هم چنین این شرکت در سال های متوالی به عنوان کارآفرین برتر و نمونه استان برگزیده شده است.

کابل خراسان افشارنژاد دانلود این مقاله با فرمت پی دی اف

فروش سیم و کابل

فروش سیم و کابل